The Casurnal
Хто така кежуалістка?
The Casurnal - це ковток свіжого повітря в еру марафонів, психологів, лайф-коучів, семінарів та інших шаманських штук. Це нове жіноче ком'юніті об'єднує тисячі жінок, у прагненні пізнати себе на глибокому рівні, запрограмувати себе на успіх, розкласти життя по поличках та самореалізуватися.

Перед нами постало нелегке завдання - запакувати проект в зовсім нову обгортку, яка б уособлювала усіх «кежуалісток», транслювала їхню філософію та передавала характер. Кожна «кежуалістка» зухвала та жіночна, впевнена у собі та розумна, а ще вона точно знає, чого хоче від життя. Саме такими якостями ми наділили і новий The Casurnal 2.0.
Рецепт 2.0
У проекту The Casurnal уже була своя візуальна стилістика, яка виділяла платформу з-поміж інших: дивакуваті, але цікаві колажі та дуже естетичний «журнальний» шрифт. Ми не хотіли позбавляти платформу таких яскравих особливостей. Просто, ми вирішили її трошки «причепурити». І почали з логотипу - поєднали літери так, як об'єднує своїх шанувальниць The Casurnal.

Ще ми додали яскраві кольори, яких не вистачало проекту. Основний - рожевий, адже це проект про жінок і для жінок як не крути. Глибокий і благорожний зелений - для напрямку психології. Коли The Casurnal пише про стиль, ми використовуємо свіжий та ясний блакитний. А от коли мова йде про тіло, здоров'я та натуральність немає кращого кольору ніж сонячного та теплого оранжевого.
Онлайн/Офлайн
Чи може комусь стати затісно у нескінченному digital-світі? Тільки кежуалісткам. Оновлений The Casurnal став ще популярнішим та швиденько перебрався в офлайн у вигляді ще одного напрямку в рамках платформи - The Casurnal Shop.

І це не просто магазин мерчу, він дійсно продовжує місію проекту - робити життя кежуалісток ще якіснішим. Засновниці The Casurnal вірять, що думки матеріальні. Тож, було б класно, щоб позитивно-заряджені думки були завжди поруч, щоб була можливість їх бачити. Так і з'явилися The State Case - унікальні чохли для телефонів у стилі «кежуалісток» з цілим набором афірмацій, які можна змінювати залежно від настрою.
Філософія
Філософія The Casurnal дійсно надихає! Проект пройшов довгий шлях, пережив хакерську атаку та інтелектуальну крадіжку. Комьюніті неймовірних жінок навколо нього постійно зростає і об'єднується не лише онлайн, а й офлайн для зустріч віч-на-віч на надихаючих марафонах та семінарах. Один з них - «Мріяти-по дорослому».

Створюй,
не копіюй!

Як дізнатись чи ти зробив щось дійсно класне? Якщо твою ідею вже встигли «запозичити», то ти зробив усе правильно. І поки у нас дійшли руки, щоб нарешті викласти проект на широкий загал і закинути в портфоліо, його вже декілька разів встигли скопіювати. Хтось просто надихався, а хтось нахабно скопіював усе…
Ми ж ставимося до цього з посмішкою, бо попрацювали над крутим проектом, допомогли зробити його ще кращим. І маємо пораду: створюйте щось своє, не копіюйте. Звісно, можете надихатися різними проектами, але без фанатизму.