Про проект
Narcissist — це urban spa, простір великої любові до себе. Місце, де можна нарешті видихнути та забути про дедлайни. Коли мета бренду - перезаряджати, візуал має відповідати цьому на 100%. Який характер бренду? Харизматичний, креативний, яскравий. надає простір для проведення лекцій, майстер класів, воркшопів, семінарів та тренінгів для сучасних прогресивних та цікавих людей!" - Так нам коротко розповіли про проект, - так ми і записали)
Проект містить нотки провокативності, але при цьому все має транслюватись легко, щоб внутрішній естет кожного відвідувача міг розслабитись та насолодитись не лише процедурою, але й простором, де він знаходиться.
В чому ж ідея?
Нашою скромною місією було створити абсолютно не скромний та навіть шалений брендинг. Впорались? Зараз вирішимо разом ;)

Narcissist – це про самозакоханість (адекватну, а може й ні)


Ми вирішили поєднати те, що не поєднують. Сучасні меми знайшли себе в живописі, а класику та легку зухвалість ми об'єднали в шрифтах. Ми показали це в різних деталях: на прайсі, дверях салону, косметиці, одязі. Інколи рішення були надсміливими - просто погляньте на вітрину салону.

Деталі, які працюють на цільову
Що ми хотіли? Створити деталі, які не зникнуть після того, як ми передали замовнику концепт, а які будуть комунікувати всюди: на сайті, брошурах чи навіть на шафі.

Приклади керують світом, тому ловіть! Квітка з лого могла б там і залишитись, але вона трансформувалась в форму брелка. А халат міг залишитись просто халатом, якби ми не додали до нього 'don't disturb' і цим самим не допомогли бренду стимулювати відвідувачів зробити фото для свого Instagram.Залаштунки
Тут ми дозволили собі максимальність. Бути сміливими, трохи зухвалими, зберігаючи мету проекту – допомагати любити себе більше.

Це точно не лише наша заслуга. Коли твій клієнт довіряє, мислить масштабно, гнучко та сміливо – виходить круто.