Your inner goddess
Milla - український бренд ексклюзивних вечірніх та коктейльних суконь, який був створений у 2019 році як дочірня компанія весільного бренду Milla Nova. Пропонуючи рівень якості, дизайнерські дизайни та точну увагу до деталей Milla стала популярною в індустрії моди не лише в Україні, а й у всьому світі.

Допомогти кожній дівчині та жінці розкрити свою внутрішню богиню - місія бренду Milla. Легка, впевнена та кокетлива, вона точно знає чого хоче він життя - дівчина яка обирає сукню від Milla. #itsmilladress

Більше на сайті!
https://itsmilladress.com
@milla
It is made with a heart
Ми розробили брендинг для Milla яскравим та легким! Ніжний рожевий та яскравий помаранчевий ми підібрали як основні кольори бренду і які зробили загальний візуал естетичним та жіночним. Любимо проекти які обирають нестандартні рішення та реалізовують цікаві ідеї для друку та вебу, що формують унікальний клієнтський досвід та формують емоцію, що передає бренд через деталі.


Бренд з Pinterest
Контент Milla y Instagram суцільне натхнення як сторінка у Pinterest - де дівчата у їх сукнях годують качок, на пікніку з улюбленою собачакою. На їх сторінці можна надовго затриматись, а вибрати лише одну сукню практично неможливо:)