Kids just wanna
have fun!

Пам'ятаєте той час, коли ми ще були дітьми? З нетерпінням чекали канікул та відпочинку, їздили на море з батьками та відкривали для себе світ! Хоча, разом із тим, по-справжньому, кращі спогади у нас залишились з відпочинку із друзями! Хто побував у таборі, зрозуміє про що ми!) Ми буди малі, шалені, сповнені енергії та сил, відкриті до нових ігор та пригод!

Fayno Camp - це місце, де можна навчатись, подорожувати, відкривати для себе нові місця та знаходити нових друзів! Це спогади про найкращі канікули про які мріють усі діти!
Гнучка
айдентика!

Нашим завданням було розробити адаптивний дизайн, який легко можна було б змінювати під різні локації та тематики таборів та основне! залишати впізнаваним. У основі лого знак кульки (чекпоінта/геолокації/капельки/чатбокса) простий, яскравий, грайливий! Що ми з нього тільки не робили, навіть привида! Дивіться далі)
Новий табір - новий дизайн
Для кожної локації табору ми розробили різний дизайн притримуючись загальної стилістики. Так у нас вийшов Краків, Закопане, Хорватія, Італія, Яремче та Відень)
Табір пропрацював із цим брендингом вже більше року та їх фірмовий мерч став таким популярним серед дітей, що цього року планується запуск faynoshop! - фірмового сувенірного магазину! Чекаємоо!