Подорожі майбутнього: дизайн мобільного додатку GO!
Історія одного ранку
Тільки уявіть: сьогодні Ви, прокинулись, випили чашку кави, вирушили на роботу та плануєте працювати та займатись звичними справами, як раптом, зупиняєтесь та вирішуєте зробити цей день абсолютно іншим, наповненим пригодами та новими враженнями!

Ви вирушаєте у мандрівку до нового міста, яку вже давно планували, адже так любите відкривати для себе нове та незвідане. Тепер знайомтесь, це GO!


Більше не потрібно витрачати час на зайві пошук
и
!

Завантажуєте додаток GO! на свій смартфон, обираєте напрямок та слідуєте крокам! Тут є усе, що тільки може знадобитись вам для класної мандрівки! Оренда житла, оренда автомобіля, афіша заходів та подій, що проходитимуть в обраному місті на час вашого перебування, прокладені готові маршрути до визначних місць та пам`яток. Більше не треба витрачати час на зайві пошуки, адже є GO!

Яскраво, Ідейно, Сучасно
Типографічні карти, глобуси та карти світу, контури, форми, кольорова гама материків та океанів, маршрути мандрівників усього світу - все це допомогло нам створити унікальне лого та айдентику для GO!

Якщо придивитись уважно, можна побачити усі ці елементи. Колір глибокого синього океану, материковий - теракотовий, пісочний-жовтий та небесно-блакитний. Тоненькі лінії - маршрути та шляхи дослідників, що із жагою до подорожей та пізнання нового відкрили у нашому світі стільки цікавого!
з GO! подорожувати легше!
Де б ви не знаходились, завдяки додатку GO! ви легко можете змінити плани та відправитись на зустріч новим пригодам та ясравим спогадам! Не забудьте завантажити GO! перед новою подорожжю та зарядитись гарним настроєм!
Made on
Tilda