Не ідеально - це ідеально!
Не одразу усе виходить з першого разу, часто ми проходимо довгий шлях навчання та помилок перш ніж отримати ідеальний результат. Але тільки завдяки цьому досвіду ми стаємо тими ким прагнемо! Не боятись робити помилки, - неідеально - це ідеально! Помиляйтесь, навчайтесь, творіть!
Дайте відповідь лише на одне запитання:


Чому ви?
Коли ми бачимо в очах людей любов відданість та турботу до їхнього бізнесу у нас з'являється стільки енергії та натхнення для втілення ідей у великі красиві проекти - бренди!

Перші кулінарні курси довгий час вкладали сили у продукт та сервіс. Коли справа дійшла до ребрендингу, вони чітко знали: хто вони і кому це потрібно. Проста відповідь на питання: чому ви? дає нам розуміння куди розвивати брендинг та як візуально вирізнити його на ринку.
Кулінарна Арена
Перша! Масшабна! Кулінарна Арена у Львові!
У 2019 році Кулінарні курси організували першу кулінарну арену у Львові! Спікерами заходу стали: Дмитро Борисов, Саба Джанабаєв, Тетяна Вербицька, Роксоляна Плахтій, Євген Сушко та Мирослава Новосад. Наш Львів стрімко розвивається крутими подіями, цікавими людьми, новим досвідом та знаннями, і ми разом із ним! Наступна Арена вже у 2020 чекаємо!
Made on
Tilda