Логотип та фірмовий стиль для домашньої кондитерської Ale to Tort
Логотип та фірмовий стиль для домашньої кондитерської Ale to Tort
Загадайте бажання!
Кожен торт це особлива історія. Жодне день народження, хрещення, урочистий бенкет чи маленьке святкування в сімейному колі, не минає без святкового торта! Його з нетерпінням чекають усі гості, йому радіють, його запам`ятовують!

Поруч із тортом усі від найменших до зовсім дорослих, загадують найзаповітніше бажання! Міцно заплющують очі, у щирому та по-дитячому наївному сподіванні, що все здійсниться. Торт - це не солодкий десерт, торт - це емоції, враження та приємні спогади.
Лавандові мрії
Автентичні французькі кондитерські, прованс, лавандові поля, ну, і не будемо приховувати:), неповторно смачні шедеври кондитерства нашої замовниці, дали багато натхнення для створення унікальної візуальної складової для нашого нового проекту "Ale to Tort".

Ми витримали усю стилістику мінімалістичною, у лаконічному кольоровому поєднанні ніжних приємних тонів: балетного рожевого та безкрайньо лавандового. Шрифтове лого та яскрава айдентика - це завжди вдале поєднання. Тут легка графіка не перевантажила загальну ідею, а навпаки поєднала, здавалось, протилежні між собою характеристики: дорослість та казковість, яким і є Ale to Tort - дорослий та водночас казковий!
Alexandra Tomash
"Я вкладаю любов, радість та позитив у кожне замовлення! Я розумію, що тільки так я зможу зробити щасливими людей навколо! Ділитись добром та світлом, що наповнює нас, робити те, що приносить задоволення та радість кожного дня, тільки так ми можемо зробити цей світ добрішим та трішки солодшим:), а людей навколо усміхненими та радісними!)"
Так загадайте бажання!
і запам'ятайте його всім своїм серцем. Все що тільки захочете. Загадали? Добре. А тепер повірте в те що, воно здійсниться. Ви ніколи не знаєте, коли побачите наступне диво, посмішку чи зустрінете когось неймовірного. Але якщо Ви повірите, що диво чекає на вас вже зовсім скоро, чекайте його всім серцем. Будьте впевнені в цьому, і ви отримаєте те, чого хочете. Цей світ сповнений чудес, просто треба вірити! Так що загадайте бажання. Загадали? Добре. А тепер повірте в те, що воно здійсниться, повірте усім своїм серцем!
Made on
Tilda