Ми завжди чесні з клієнтом
Чесність
Комунікація
Завжди питаємо хто приймає рішення та працюємо з власником
Відданість
Маємо обмежену кількість проектів з якими працюємо, вміємо казати ні.
Якість
Ми за якість, а не за кількість
Ми працюємо з компаніями допомагаючи їм ставати улюбленими брендами
Компанія з сформованим брендом буде очевидним вибором серед компаній, які пропонують аналогічні продукти, але не побудували свій бренд. Або ж вона займе свою нішу на розвиненому ринку та буде відрізнятись від інших. Вона буде приваблювати тих, для кого образ бренду є найбільш привабливим.
Бренд – це сукупність асоціацій, уявлень та емоцій пов'язаних з компанією та її продуктом.
На етапі розробки бренду закладаються його фундаментальні основи та проектується образ, який компанія будуватиме в свідомості аудиторії.

Бренди будуються роками, багатьма людьми, через велику кількість каналів комунікації та точок контакту – і якщо все це підпорядковується одному проекту та ідеї – виникає фокус та узгодженість, які забезпечують бренду цілісність та силу та дозволяють йому рости швидше та з меншими затратами.
Що ми робимо?
Детальний аналіз
визначаємо проблеми бізнесу та пропонуємо їх рішення
Образ бренду
запускаємо нові або оновлюємо існуючі бренди: їх логотипи та фірмові стилі
Реклама
розробляємо рекламні кампанії та рекламні матеріали
Ми вивчаємо людей, історії, тренди.
Знаходимо інсайти, які дають відповіді на ключові питання:
У чому цінність?
Хто цільовий споживач?
Як відрізнитись та запам'ятатись?
Як отримати любов споживача?

Ми розробляємо зовнішні прояви бренду. Об'єднуємо стратегічні рішення та творчий процес щоб створити чіткий та цілісний образ перед цільовою аудиторією.
Працюємо, як комплексно:
Детальний аналіз
Пошук інсайтів, пошук рішень
Точки контакту
Пропрацьоваємо усі точки через які ваш бренд комунікує із споживачем, виділяємо головні та визначаємо куди зосереджувати основну увагу: упаковка, дизайн та брендування фірмових носіїв, брендування соціальних мереж
Образ бренду
Логотип, фірмовий стиль, ідейна історія
Дизайн супровід
А також консультуємо щодо наступних етапів: комунікації: smm, сайт, контент, реклама, та взаємодії: сервіс, працівники, продукт..
Допомагаємо із потребою:
Логотип
Упаковка
Фірмовий стиль
Каталог продукції
Брендбук
Брендування носіїв фірмового стилю та фірмової продукції
Коли компанія займається маркетингом без фундаментального розуміння того, який образ бренду вона створює - вона мінлива та непослідовна у тому, що вона говорить та робить.
Аудиторія бренду отримує хаотичні повідомлення та враження, що протирічать та які не формують в свідомості нічого конкретного.

Образ бренду існує у голові. У вашій голові, у голові вашої команди, партнерів та клієнтів.
Як він туди потрапив? Він формується там поступово на основі того, що сама компанія розповідає про себе та про свій продукт, на основі того, що люди розповідають про компанію та продукт один одному. Ну і в кінці кінців на основі вражень окремої людини від реальної взаємодії з компанією та користування продуктом. Людина навіть не задумується яке місце цей бренд займає в світі та у її житті. Виникає потреба і вона одразу знає як вона хоче її задовільнити.
hello@designcapsula.com
+38 063 159 07 34
Made on
Tilda